آموزشیروشهای کسب درآمد با ظهور رمزارز

مشاهده تبلیغات

خیلی  از تبلیغات‌ اینترنتی بر مبنای تعداد کلیک یا مدت زمان صرف شده برای مشاهده پیام رصد می‌شوند. بسیاری از شرکت‌های تبلیغاتی برای افزایش تعداد کلیک‌های یک پست به کلیک‌کنندگان پاداش می‌دهند. این پاداش از طریق رمزارزها  به راحتی قابل انجام می باشد. پس شما در این روش، با بازدید تبلیغات از بیت کوین و سایر رمزارزها  کسب درآمد می‌کنید.

به این روش کسب درآمد از بیت‌کوین روش  قطره‌ای یا فاست  (Faucet ) نیز می‌گویند. در این روش شما باید با حوصله فراوان در صفحه‌های خواسته شده کلیک نمایید. امروزه تعداد زیادی از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرند. درآمد حاصل از کلیک‌‌ها به دو صورت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. در حالت اول پس از انجام هر عمل خواسته شده، ارز دیجیتال به کیف پول شما واریز می گردد. حالت دوم این است که شما یک کیف مجازی در سایت یا اپلیکیشن مورد نظر دارید که امکان برداشت تا زمان خاصی وجود ندارد.

دقت نمایید که  خیلی از سایت‌هایی که با اسم فاست فعالیت می‌ نمایند سایت‌های کلاهبرداری می باشند. به این معنی که مدت‌ها وقت شما را صرف بازدید تبلیغات می نمایند و در نهایت هیچ ارز دیجتالی به کیف پول شما واریز نمی‌کنند. سایت‌های زیر نمونه‌هایی از کسب درآمد به روش قطره‌ای می باشند.

  • satoshihero.com
  • MoonDash.co.in
  • MoonBitcoin.in

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان نباید کلید خصوصی کیف پول خود را در یک سایت وارد نمایید. شما با دادن کلید خصوصی به دیگران عملا دارایی‌های خود را تقدیم دیگران می‌کنید

Mostafa70D

Web Designer & Developer & networking specialist

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا