آموزشیروشهای کسب درآمد با ظهور رمزارز

تولید محتوا

رمزارزها  تقریبا در حال تغییر دادن تمامی جنبه‌های زندگی انسان‌ها می باشند. یکی دیگر از این جنبه‌ها مربوط به کسب درآمد از بیت کوین و ارز دیجیتال با تولید محتوا می باشد. در سال‌های اخیر سایت‌های تولید محتوای متنی، موسیقی و شبکه‌های اجتماعی زیادی از این روش برای تولید محتوا استفاده می‌نمایند. در این بخش چند نمونه معروف از این سایت‌ها را معرفی می‌کنیم.

فهرست مطالب

1-بستر SteemIt

در حوزه بستر‌های تولید محتوا،  استیم‌ایت  به عنوان رهبر شناخته می‌شود. بسیاری از بستر‌های جدید از این سایت الگو گرفته‌اند. استیم‌ایت یک شبکه اجتماعی و بستر انتشار اطلاعات می باشد که در آن می‌توان با تولید محتوای متنی، توکن  Steem  دریافت نمود. راه‌های دیگر دریافت ارز دیجیتال از این بستر، تعامل با پست‌های منتشر شده از طریق رای دادن و نوشتن نظر می باشد. اگر یک پست تعداد رای‌های بیشتر و نظرات مثبت (کامنت‌های مثبت ) داشته باشد، از طریق سیستم به عنوان محتوای قوی شناخته می‌شود. در این صورت هم نویسنده و هم تعامل‌کنندگان درآمد کسب خواهند نمود.

2-بستر Publish0x

این بستر هم به نویسندگان و هم خوانندگان پست‌های منتشر شده، به دلیل مشارکت در موفقیت بستر پاداش می‌دهد. خوانندگان سایت که حساب کاربری دارند، مقدار مشخصی از توکن‌های  Bounty0x  – ارائه شده توسط سایت – دریافت می‌ نمایند. کاربران می‌توانند 80 درصد از توکن‌ها را خودشان دریافت نموده و 20 درصد از آن را به خوانندگان بدهند یا این‌که کل توکن‌ها را به نویسنده متن پاداش دهند. بنابراین نویسندگان از طریق خواننده‌ها توکن دریافت می نمایند.

هرچه تعداد خواننده‌های یک متن بیشتر باشد، نویسنده، توکن‌های بیشتری دریافت می نماید.این بستر از رمزارزهای  مختلفی مانند بیت کوین نیز پشتیبانی می‌ نماید. توجه داشته باشید که برای درخواست پاداش برای هر متن، باید از متن قبلی حداقل ده دقیقه گذشته باشد.

3-بستر Audius

این بستر مخصوص موسیقی می باشد و عملکردی مشابه با بستر‌ پخش موسیقی اسپاتیفای دارد. در این بستر هنرمندان آلبوم‌های موسیقی خود را با بهترین کیفیت و بدون پرداخت هزینه در اختیار عموم مردم از سرتاسر دنیا قرار می‌دهند. به ازای هر بار گوش کردن به موزیک، بستر به خواننده توکن Audius پاداش می‌دهد. این بستر علاوه بر هنرمندان به کاربران نیز به خاطر فعالیت در بستر این بستر توکن هدیه می‌دهد. پس  شما می‌توانید فقط با گوش دادن به موسیقی از این بستر کسب درآمد نمایید.

4-بستر BitTorrent

بیت‌تورنت  یک بستر تبادل محتوا در اینترنت  می باشد که از تکنولوژی  تورنتینگ  برای به اشتراک گذاری فایل همتا به همتا استفاده می نماید. این بستر از امکانات بلاک چین ترون  استفاده می کند. شما با استفاده از بیت‌تورنت  قادرید فابل‌های مختلف شامل ویدیو، موزیک، مقاله و غیره را دانلود یا آپلود نمایید. برای مشاهده و دانلود فایل‌ها و همچنین به اشتراک‌گذاری آن‌ها کاربران توکن شبکه بیت‌تورنت (BTT ) را دریافت می نمایند.

Mostafa70D

Web Designer & Developer & networking specialist

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا