آموزشیروشهای کسب درآمد با ظهور رمزارز

روش های خلاقانه

فهرست مطالب

1-کسب درآمد از GPS با اپلیکیشن کوین (Coin )

همانطور که میدانید راه و روش های زیادی برای کسب درآمد توی دنیای ارز های دیجیتال وجود دارد. یکی از کاربردی ترین انها استفاده از نرم افزار هایی می باشد که در ازای دادن اطلاعاتی خاص و یا معرفی و تبلیغات به شما ارز دیجیتال میدهد. اکنون میخواهیم اپلیکیشن کوین رو معرفی کنیم که بیشتر کاربرد جغرافیایی دارد و می شود به وسیله آن  مقدار کمی ارز دیجیتال به دست آورد. اگر بازی هایی مثل Ingress و  Pokemon Go رو تجربه کرده باشید، اپلیکیشن کوین هم برایتان جالب خواهد بود.

در باره اپلیکیشن کوین

اپلیکیشن COIN یک برنامه مخصوص تلفن همراه  است که راه های بسیار زیادی برای کسب درآمد از ارز دیجیتال به ازای اعتبارسنجی اطلاعات موقعیت مکانی در هنگام مسافرت، رفت و آمد، دویدن یا جابجایی در دنیای واقعی فراهم می کند. شما میتوانید با استفاده از اپلیکیشن کوین در حین تعامل با دوستاتون ارز دیجیتال به دست اورید و از چالش‌هایی که این برنامه فراهم می‌کند برای تفریح استفاده نمایید. این نرم افزار تاکنون بیش از ۵۰۰۰۰۰ نصب فعال داشته است  و در گوگل پلی و اپ استور اپل وجود دارد.

 

لینک های دانلود اپلیکیشن کوین

دانلود اپلیکیشن کوین برای اندروید

دانلود اپلیکیشن کوین برای آی او اس

بعد از نصب روی دکمه pickaxe در برنامه کلیک ‌کنید، مکان خود را تأیید  و آن را با شبکه XYO  به اشتراک بگذارید. در ازای این داده‌های مکانی، مقداری COIN Tokens دریافت خواهید نمود. برخی اوقات این مقدار می‌تواند زیاد باشد و اگر XYO SentinelX با خود داشته باشید در هنگام مسافرت نیز ۱۲ برابر بیشتر می شود.

این یعنی با استفاده از اطلاعات جی پی اس گوشی خود می توانید ارز دیجیتال دریافت کنید.

با پروژه کوین بیشتر آشنا شوید

هدف از این پروژه کاهش تمرکز داده  می باشد که برای تحقق این امر باید از هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در سراسر جهان استفاده نمود و این دقیقا جایی است که ما از بازی ها و نرم افزار های کاربردی برای هوشمند کردن چیز ها بهره می بریم. من چندین هفته این بازی را انجام دادم این برنامه دیتای زیادی را جمع آوری نمی کند و به طور خاص از موقعیت مکانی و سیگنال های جی پی اس گوشی شما استفاده می نماید.

این اپلیکیشن اجازه دسترسی به داده های داخل گوشی را ندارد

از آنجایی که ما به طور ناشناس در اشتراک داده های مکانی شرکت می کنیم هیچ نگرانی وجود ندارد. ما در این پروژه کمک میکنیم تا بتوانیم به ساخت شبکه کلی اینترنت اشیا کمک کنیم.

پاداش دریافتی در ازای استفاده از داده های مکانی

در ازای اشتراک گذاری این داده ها ما سکه دریافت می نماییم که میتوانیم پس از مدتی این سکه ها را به ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین و اتریوم تبدیل کنیم.

نحوه کارکرد این اپلیکیشن

نحوه کار این دستگاه ها به این صورت است که توسط تلفن ما شناسایی می شود و اگر تلفن ما از محدوده ۵۰ متری این دستگاه دورتر باشد دیگر تلفن ما آن را تشخیص نمی دهد.

داده های مکانی من به چه درد این نرم افزار میخورد؟

تنها استفاده از داده های مکانی برای تیم توسعه اپلیکیشن کوین مطرح نمی باشد، بلکه موارد زیر هم میتواند موجب درآمد زایی گردد:

۱. در این برنامه از تبلیغات استفاده شده است و شما برای دریافت مقداری سکه باید تبلیغات را مشاهده  نمایید. این روش بسیار کم درآمد است و نمیتوان روی آن حساب باز کرد.

۲. ایجاد پایگاه داده های مکانی و فروش سرویس های مربوط به آن

۳. در این اپلیکیشن شما می توانید با خرید اشتراک های پولی مقدار سکه بیشتری در طول زمان به دست آورید. پس ارزش این را خواهد داشت که شما اشتراک ماهانه تهیه نمایید و این خود منبعی مستقل برای درآمد تیم توسعه اپلیکیشن کوین می باشد.

ارزش کوین در آینده با استفاده تدریجی و گسترده افراد بالاتر خواهد رفت. هم اکنون شما با دریافت حدود ۳۰۰ هزار سکه می‌توانید معادل آن یعنی ۱۶۰ دلار آمریکا دریافت نمایید. با اینول می شود یک ایرپاد اپل سفارش دهید.

به نظر شما آیا با استفاده از این اپلیکیشن ها می توان کسب درآمد معقولی انجام داد؟ آیا کسب درآمد با این اپلیکیشن ها را به دیگر روش های کسب درآمد از ارز های دیجیتال ترجیح می دهید؟ 

2-با Sweatcoin بدوید، رمزارز بگیرید!

امروزه پیدا کردن انگیزه برای حفظ تناسب اندام و کنترل چاقی تبدیل به یک نگرانی بزرگ و جهانی شده است، ولی اگر به شما در ازای ورزش کردن پول داده شود تمایل بیشتری نخواهید داشت؟ آیا حاضرید ورزش کنید ؟ تا به حال اسم اپلیکیشن Sweatcoin را به گوشتان رسیده است یا از آن استفاده نموده اید؟

دانلود اپلیکیشن Sweatcoin

دانلود اپلیکیشن Sweatcoin برای اندروید

دانلود اپلیکیشن Sweatcoin برای آی او اس

Sweatcoin یک اپلیکیشن موبایلی می باشد که برای تناسب شما حاضر است ارز دیجیتال پرداخت  نماید و در واقع این اپلیکیشن رایگان قدم‌های شما را به ارز دیجیتال تبدیل می نماید.

یکی از یوتوبر های معروف نحوه استفاده و میزان درآمد زایی این اپلیکیشن را نشان می دهد:

 

این دو نفر دست به ابتکار واقعا جذابی زدن!

داستان Sweatcoin

این زوج مستقر در لندن، هر دو در دهه ۴۰ زندگی خود، متوجه شدن ، مشکلی که افراد برای ورزش کردن دارند، تمایل به اولویت بندی لذت فوری بر سود طولانی مدت است.

فومنکو گفت: ما شروع به صحبت در مورد چگونگی استفاده از فناوری مدرن برای جلب رضایت سریع از فعالیت بدنی نمودیم

در سال ۲۰۱۶، این دو نفر Sweatcoin را ایجاد کردند. این برنامه برای هر هزار قدم که در خارج از منزل برداشته می شود، به کاربران ۰.۹۵ سوییت کوین پرداخت می نماید. این ارز دیجیتال را می توان برای تجهیزات تناسب اندام، کارت‌های هدیه و کلاس‌های تمرین در بازار همین برنامه خرج نمود.

هرچند ۲۰ میلیون قدم زیاده ولی به داشتن آیفون ایکس می ارزه!

 

درلیاتکا گفت: اگر ارزش قدم هایتان را بدانید، به جای اینکه اتوبوس سوار شوید، پیاده روی می‌کنید.

با این حال، بعضی از کاربران از این شاکی هستند که مدت زیادی طول می‌کشد تا مبلغ کافی برای خرید کالاهای جذاب‌تر جمع  آوری کنند و اینکه بعضی اوقات مواردی که به آن علاقه دارند با رسیدن سوییت کوین به مقدار لازم ناپدید می‌شوند !

مراقب تقلب‌ها باشید!

فومنکو می گوید: “ما متوجه شدیم که به محض اینکه حرکت را به ارزدیجیتال تبدیل کنیم، در واقع به ارزش تبدیل می‌شود، به همین ترتیب به طور خودکار شما می‌توانید بازی‌های زیادی را نصب نموده،  و با این روش همزمان ارز به دست بیاورید. ” .

برای متوقف کردن تقلب مردم، Sweatcoin  از سنسور قدم ساخته شده تلفن همراه برای ردیابی حرکت استفاده می نماید. سپس یک الگوریتم خواندن تلفن رو برای سرعت، قدرت حرکت و مکان بررسی می نماید تا هرگونه داده کاذب را حذف کند.

شاید برخی افراد بخواهند با تقلب کردن ارز سویتکوین بیشتری به دست آورند

در حال حاضر، این برنامه فقط قدم‌های خارج از منزل را ردیابی می‌کند، چون تیم توسعه معتقدند این بررسی‌ها آسان تر می باشند. آن ها در حال ایجاد الگوریتمی برای شناسایی مراحل داخلی و واقعی با کمک محققان دانشگاه وارویک می باشند.

درلیاتکا توضیح داد: حدود ۳۰۰ برند با امید این که کالاهای خود را در معرض نمایش مصرف کنندگان مربوطه قرار بدهند، به صورت رایگان محصولات شان را به بازار Sweatcoin ارائه داده اند.

در ماه ژوئیه، وقتی که کاربری یکی از محصولات خودش را از طریق برنامه توسط Sweatcoin  خریداری می کرد، از برندها خواست تا مبلغی رو پرداخت نمایند. در نتیجه درآمدشان به سرعت رشد کرد،ولی آن ها سودآوری را اولویت خود نمی دانند و اهداف بزرگ‌تری در ذهن خود دارند.

برنامه‌های بزرگ

درلیاتکا می گوید: “بسیاری از مردم، ما را به عنوان یک برنامه جالب می شناسند، اما این فقط یک زاویه است، دید نهایی ما، ارز دیجیتال می باشد. ”

در ژانویه، این شرکت ۵.۷ میلیون دلار بودجه برای کمک به تأمین منابع مالی برنامه‌های خود را تأمین کرد و این امکان را فراهم آورد که تعداد کارمندان خودش رو به ۲۰ نفر افزایش دهد

فومنکو و درلیاتکا می‌خواهند برنامه خود را در سطح جهانی گسترش و این فناوری را توسعه دهند تا به مردم اجازه دهند تا

بنیان‌گذاران حتی امیدوارند که روزی مردم مالیات خودشان را با سوییت کوین پرداخت کنند.

درلیاتکا می گوید: ما یک ابزار واقعاً قدرتمند برای دولت و سیستم مراقبت‌های سلامتی می باشیم تا شهروندان را به فعالیت بیشتر و در نتیجه صرفه‌جویی بیشتر در هزینه تبدیل کنیم.

Mostafa70D

Web Designer & Developer & networking specialist

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا