آموزشیزبان های برنامه نویسی

سیمپلیسیتی (Simplicity)

سیمپیلیسیتی یک زبان بسیار جدید برای برنامه‌نویسی بلاک چین است که توسط راسل اوکونر (Russell O’Connor) به وجود آمده و در نوامبر ۲۰۱۷ بهره‌برداری شد.

این زبان نسبتا سطح بالا بوده و با هدف کاهش پیچیدگی‌های اسکریپت بیت کوین ایجاد شده است. این زبان به عنوان یکی از بهترین زبان‌های برنامه‌نویسی بلاک چین است که برای نوشتن قراردادهای هوشمند توسط توسعه‌دهندگان مبتدی و پیشرفته کاربرد دارد. سیمپیلیسیتی بهره‌وری توسعه‌دهندگان را افزایش داده و سرعت توسعه را نیز افزایش میدهد.

سیمپیلیسیتی (Simplicity) یک زبان سطح بالا برای توسعه بلاکچین و کد نویسی قراردادهای هوشمند می باشد که برنامه نویسان حرفه‌ای و توسعه‌دهندگان متن باز با آن کار می کنند .این زبان بطور کل برای قراردادهای هوشمند ایجاد شده است.

تمرکز Simplicity بیشتر بر روی کاهش درک پیچیده و سطح پایین اسکریپت بیت کوین است. این زبان برنامه‌نویسی، ظرفیت کاری توسعه دهندگان را افزایش می‌دهد و با افزایش سرعت توسعه، موجب صرفه‌جویی در وقت و هزینه می‌شود. همچنین سیمپلیسیتی با پلتفرم Elements، پلتفرمی منبع باز و بلاک چینی با قابلیت‌ ایجاد زنجیره جانبی نیز سازگار است. بنابراین توسعه دهندگان زنجیره‌های جانبی در پلتفرم المنتز نیز می‌توانند از بسیاری از توابع و ویژگی‌های زبان برنامه نویسی سیمپلیسیتی بهره‌مند شوند.

 

 

Mostafa70D

Web Designer & Developer & networking specialist

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا