آموزشیروشهای کسب درآمد با ظهور رمزارز

مشاهده ویدیوی آموزشی

این پروژه در صرافی‌هایی مانند کوین‌بیس از چند سال پیش فعالیت داشته است و به تازگی توسط سایت کوین‌مارکت‌کپ نیز ارائه گردیده است. پروژه‌های جدید ارز دیجیتال برای این‌که قادر باشند دستاوردهای خود را به شکل بهتری به کاربران نشان دهند از این سیستم استفاده می‌ نمایند. در این سیستم مدیران پروژه، فیلم‌های آموزشی درباره پروژه خود تهیه می‌ نمایند و در سایت قرار می‌دهند. کاربران می‌توانند با دیدن این فیلم‌ها و پاسخ به سوالات مطرح شده، ارز دیجیتال دریافت نمایند.

همانطور که بیان  شد، این روش نیز یکی از راه‌های کسب درآمد از بیت کوین و رمزارزها  به صورت رایگان می باشد.مزیت استفاده از این روش این است که شما با بسیاری از مفاهیم و پروژه‌های جدید به صورت کاملا ساده آشنا می‌شوید. پس، علاوه بر دریافت توکن‌های شبکه، این قضیه می‌تواند برای کسب درآمد از بیت کوین و ارز دیجیتال به روش سرمایه‌گذاری نیز مفید واقع شود.

برای استفاده از این امکان در سایت‌کوین‌مارکت از منوی  Learn  گزینه  Earn  را انتخاب نمایید. صفحه مربوط به پروژه‌ها باز میگردد. پروژه‌هایی که در آن‌ها گزینه  This campaign is Live  نوشته شده برای مشاهده فیلم و دریافت ارز دیجیتال رایگان فعال می باشند. بقیه پروژه‌ها امکان کسب سود را ندارند و زمان فعال بودن آن‌ها به اتمام رسیده است. ولی برای کسب اطلاعات بیشتر همچنان مناسب می باشند. شما با وارد کردن ایمیل خود در بخش اطلاع‌رسانی که در پایین صفحه قرار دارد، می‌توانید از پروژه‌های جدید فعال شده خبردار شوید.

Mostafa70D

Web Designer & Developer & networking specialist

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا