اخباراخبار بیت کوین

علائم هشدار دهنده برای بیت کوین (BTC)

داده های زنجیره ای علائم هشدار دهنده ای را برای بیت کوین (BTC) نشان می دهد

به گزارش سی رمز به نقل از کوین مارکت کپ دارندگان میان مدت بیت کوین در حال تبدیل ارزهای خود هستند و احتمالا قیمت بیت کوین مجددا به 15 هزار دلار کاهش پیدا کند.

داده های روی زنجیر یک علامت هشدار دیگر برای ریزش بیت کوین نمایش می دهد، با توجه به اینکه سرمایه گذاران میان مدت در 3 تا 6 ماه گذشته دارایی های خود را به سمت صرافی ها ارسال می کنند به همین دلیل زمانی که بیت کوین در روز پنجشنبه به 15682 دلار سقوط کرد آغوش خرس سفت شد.

گفتنی است که بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال در بحبوحه بحران اف تی ایکس آلامدا همچنان تحت فشار قرار دارند. سرایت اف تی ایکس با توقف برداشت های توسط وام دهنده کریپتو BlockFi و FTXUS  با مشکلات معاملات و برداشت ها روبه رو شده است.

دارندگان بیت کوین دارایی های بیت کوین را به صرافی هاارسال می کنند

بحران نقدینگی اف تی ایکس دارندگان میان مدت بیت کوین را مجبور کرد بیت کوین های خود را به صرافی های ارز دیجیتال ارسال کنند. در واقع، طبق داده‌های ورودی صرافی بیت‌کوین، ورودی صرافی‌های ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته از ۵۰۰۰ بیت‌کوین جهش کرد.

شایان ذکر است با توجه به این معامله ها و مقدار بیت کوینی که در روزهای پنج شنبه و جمعه 19 و 20 آبان ماه سال 1401 به صرافی ها ارسال شده است نشان دهنده یک سیگنال منفی می باشد که احتمالا در چند روز آینده ادامه خواهد داشت.

قیمت بیت کوین حدود 4 درصد در روز شنبه 21 آبان ماه افزایش پیدا کرد که بر اثر گزارش آمار CPI آمریکا بود که نشان دهنده این بود که میزان تورم در این کشور به پایین ترین حد خود در 9 ماه گذشته رسیده است.

گزارش های حاکی از این است که  انتقال دارایی ها توسط نهنگ ها و همچنین سرمایه گذاران  قیمت بیت کوین ممکن است دوباره به 15 هزار دلار سقوط کند. سرمایه گذاران باید مراقب شاخص دلار آمریکا (DXY) باشند زیرا هر حرکت صعودی می تواند باعث شروع کاهش قیمت رمزارزها شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا