اخباراخبار NFT

شرکت بی سی گیم 700 اتریوم در ان اف تی سرمایه گذاری می کند

شرکت بی سی گیم (BC-GAME) 700 اتریوم در ان اف تی (NFT) سرمایه گذاری می کند

این شرکت هدایایی را به برندگان خود اعطا خواهد کرد.به گزارش سی رمز و به نقل از کوین مارکت کپ، شرکت بی سی گیم700 اترویوم را در NFT ها سرمایه گذاری می کند تا متاورس بهتری داشته باشد. این شرکت با هدف نهایی تقویت بخش متاورس و آی گیمینگ سرمایه گزاری کرده است. این مقدار اتریوم به 5 عدد BAYC، 3 عدد Cryptopunks، 3 عدد Clonex، 2 عدد Azuki و 3 عدد جدید ترین ArtGobblers تقسیم شده است.

هزینه این 700 اتریوم به صنعت کریپتو کمک می کند تا اکوسیستم متاورس بهتری را برای کاربران فراهم کند.شرکت بی سی گیم در زمینه تقویت اکوسیستم متاورس پلتفرم جدید رمزنگاری آی گیمینگ را توسعه داد که از زنجیره های متعدد و اکوسیستم های 3web پشتیبانی می کند. و به همین مناسبت یک جایزه ان اف تی با ارزش قابل توجهی ترتیب خواهد داد.

بهبودهای بی سی گیم

بی سی گیم، تصمیم گرفته است از متاورس در ارائه یک تجربه کاربری جدید و بهتر پشتیبانی کند.این ابتکار تنها یکی از اقدامات متعددی است که توسط بی سی گیم انجام شده تا اطمینان حاصل شود که همه بازیکنان آن از بهترین خدمات و ویژگی‌های موجود در بازار کریپتو برخوردار هستند.

مجموعه ان اف تی، بی سی گیم در دریای آزاد که بزرگترین بازار ان اف تی است (جایی که کاربران می توانند با استفادهاز قرار دادهای هوشمند ان اف تی خریداری و بفروشند) آماده به کار شده است. این شرکت زنجیره های متعدد کارایی را برای خرید، عملیات و تحقیق را در قالب web3 که دارای مزایای متعددی مانند کنترل بر مالکیت داده،آزادی تعامل و امنیت بهتر هستندارائه میدهد و واسطه را حذف می کند.

هدیه ان اف تی شرکت بی سی گیم

بی سی گیم به طور مداوم ویژگی های بهبود یافته را ارائه می دهد و هدایا را سازماندهی می کند. اخیراً اعلام کرد که هدایای جدید ان اف تی را راه اندازی کرده است.جوایز هدیه ان اف تی به شرح زیر است:

 Mystery Box (NFT به ارزش 2.5 اتریوم) برای 1 برنده

Meka #3895 برای 1 برنده

Meka #5369 برای 1 برنده 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا