اخباراخبار NFT

کاربران فیس بوک و اینستاگرام در ایالات متحده می توانند NFT خود را در این فضا به اشتراک بگذارند

متا به همه کاربران ایالات متحده این امکان را می دهد که یک کیف پول رمزنگاری را به برنامه های اجتماعی متصل کرده و NFT های متعلق به خود را در هر یک از شبکه های اجتماعی نمایش دهند.

به گزارش سی رمز و به نقل از دیکریپت، متا پشتیبانی NFT را برای همه کاربران فیس بوک و اینستاگرام در ایالات متحده راه اندازی کرده است.

اینستاگرام برای اولین بار در ماه مه پشتیبانی NFT را اضافه کرد و فیس بوک نیز در ماه ژوئن از آن پیروی کرد.

در ادامه عرضه اخیر خود، غول فناوری متا امروز اعلام کرد که پشتیبانی از مجموعه NFT آن اکنون برای همه کاربران فیس بوک و اینستاگرام در ایالات متحده در دسترس است.

متا ابتدا پشتیبانی NFT را در ماه می با اینستاگرام در پلتفرم‌های خود فعال کرد و سپس در ژوئن پشتیبانی فیس‌بوک را اضافه کرد. در هر دو مورد، این شرکت با تعداد محدودی از کاربران شروع به کار کرد، اما به مرور زمان این مجموعه را گسترش داد.

اکنون هر کسی در ایالات متحده می تواند NFT های خود را به نمایش بگذارد و به کاربران ۱۰۰ کشور دیگر در سراسر آسیا-اقیانوسیه، آفریقا، خاورمیانه و آمریکا بپیوندد.

این ویژگی در حال حاضر از کلکسیون‌های زنجیره‌های بلوک اتریوم، فلو و پلیگون پشتیبانی می‌کند. فیس بوک و اینستاگرام از اتصالات کیف پول MetaMask، Dapper Wallet، Coinbase Wallet، Rainbow و TrustWallet پشتیبانی می کنند. این ویژگی از تب «مجموعه‌های دیجیتال» در تنظیمات هر دو برنامه تلفن همراه در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا