اخباراخبار بیت کوین

پیش بینی های رئیس جمهور السالوادوراز بیت کوین در سال 2022

در 2 ژانویه، نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور، شش  پیش بینی صعودی در مورد عملکرد بیت کوین (BTC) برای سال 2022 به اشتراک گذاشت.

به گزارش سی رمز و به نقل از کوین تلگراف ، سال گذشته، السالوادور اولین کشوری بود که بیت کوین را به عنوان ارز قانونی در کشور پذیرفت. این پذیرش که در زمان ریاست جمهوری Bukele بوده است به عنوان یک اقدام متقابل برای افزایش تورم بوده است. از زمان قانونی شدن، رئیس جمهور 1370 بیت کوین برای ذخیره کشور به دست آورد و دستاوردهای محقق نشده آن را در پروژه های زیرساختی جدید از جمله بیمارستان و مدرسه سرمایه گذاری کرد.

رئیس جمهور Bukele پیش بینی کرد که دو کشور دیگر به السالوادور خواهند پیوست تا بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی در سال 2022 بپذیرند. در همان سال، او انتظار یک روند صعودی را دارد که قیمت بیت کوین را به بالاترین سطح تاریخ 100,000 دلار برساند.

بوکله نیز رشد انفجاری آینده را برای دو طرح داخلی السالوادور مبتنی بر بیت کوین – شهربیت کوین واوراق قرضه آتشفشان پیش بینی میکند. همپنین رئیس جمهور پیش بینی می کند که شهر بیت کوین به یک شهر کاملاً کاربردی با مناطق مسکونی، مراکز خرید، رستوران ها، یک بندر و «همه چیز پیرامون بیت کوین» تبدیل شود.

به گفته بوکل،زیر ساخت های شهر بیت کوین انجام شده و ساخت و ساز را از سال جاری  آغاز خواهد کرد که به معنای توسعه شهر مجازی 1 میلیارد دلاری با پشتوانه اوراق قرضه بیت کوین است. همراه با این پیشرفت، او پیش‌بینی می‌کند که اشتراک بیش از حد اوراق قرضه آتشفشانی نیز وجود داشته باشد.

Bukele همچنین پیش‌بینی می‌کند که بیت‌کوین به یک موضوع اصلی انتخاباتی در انتخابات ایالات متحده در سال جاری تبدیل خواهد شد و به دنبال‌کنندگان توییتر خود گفت که منتظر یک «سورپرایز بزرگ» در کنفرانس بیت‌کوین 2022 باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا