اخباراخبار آلت کوین ها

پولکادوت و ترا امیدبخش ترین توکن ها برای سال 2022

به گفته دن مورهد، مدیر عامل و بنیانگذار صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری Pantera Capital، نماد پروتکل قرارداد هوشمند، توکن DOT Polkadot و پروتکل پرداخت Terra’s LUNA، با ورود به سال 2022 “امیدبخش ترین” توکن ها هستند.

به گزارش سی رمز و به نقل از کریپتونیوز، مورهد در مصاحبه ای در CNBC این هفته گفت که به آینده چند بلاک چینی معتقد است و این یکی از دلایلی است که او در Terra بسیار خوش بین است.

مورهد گفت: “من فکر می کنم همه ما به این نتیجه می رسیم که در آینده فقط یک بلاک چین وجود نخواهد داشت، شاید 10 یا 20 بلاک چین بسیار مهم وجود داشته باشد.”

او اضافه کرد که نقطه قوت پولکادوت در اینجاست، زیرا «به انتقال ارزش از یک بلاک چین به دیگری کمک می‌کند» و خاطرنشان کرد که اولین پروژه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi)  پروتکل باید در سه ماهه اول سال 2022 فعال شوند.

بنیانگذار Pantera در توضیح Terra گفت که بسیاری از مردم به تازگی LUNA را کشف می کنند.

مورهد گفت: «در حال حاضر دارای 31 میلیارد دلار ارزش بازار است، بنابراین هنوز فضای زیادی برای رشد دارد.همچنین، او افزود که پروتکل در حال حاضر دارای سومین استیبل کوین بزرگ، UST است که بر روی آن ساخته شده است، و با “نرخ بسیار بسیار سریع” در حال رشد است.

UST که از نظر ارزش بازار در رتبه 20 قرار دارد (در (Coingecko، در این ماه به 10 میلیارد دلار سرمایه رسید، در حالی که در ژانویه امسال کمتر از 200 میلیون دلار بود.

در نهایت در این مصاحبه، رئیس Pantera همچنین به یک سکه از جایگاه بیمه در DeFi اشاره کرد و گفت که در مورد Risk Harbor، یک بازار غیرمتمرکز برای مدیریت ریسک، «بسیار هیجان‌زده» است.

مورهد می‌گوید: «همه انواع مختلف بیمه‌هایی که ما در دنیای واقعی و به‌ویژه در حال حاضر برای اکوسیستم DeFi نیاز داریم، همگی می‌توانند به صورت غیرمتمرکز در Risk Harbor انجام شوند.

او افزود که در حالی که بازار در حال حاضر بر روی DeFi متمرکز است، “می تواند در آینده به انواع محصولات بیمه ای گسترش یابد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا