اخباراخبار دیفای

مشاور مالی وال استریت به بررسی پرداخت های رمزنگاری شده میپردازد

مشاور مالی وال استریت که امسال در خرید استودیوهای MGM  به آمازون کمک کرد ، در حال بررسی گزینه‌های پرداخت ارز دیجیتال است.

به گزارش سی رمز و به نقل از کوین تلگراف ، لاین تری، که  یک مشاور مالی محبوب و شرکت  سرمایه گذاری است، به دنبال ارزهای دیجیتال به عنوان یک گزینه پرداخت است. آریه بورکف، رئیس و مدیر عامل شرکت، در نامه پایان سال خود در مورد رمزنگاری به عنوان ابزاری بالقوه برای توانمندسازی افراد صحبت می‌کند و برخی از بزرگترین روندها در کریپتو، مانند امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را بررسی می‌کند.

بورکوف نوشت: «در سال 2021، کریپتو ، با ارزش بازار که در برخی مواقع از 3 تریلیون دلار فراتر می رفت ، توانست نادیده گرفتن خود را غیرممکن کند.

وی اضافه کرد که این به این دلیل است که افرادی با مقدار زیادی پول نقد به دنبال مکانی برای محافظت از پول خود در برابر تورم، یافتن بازده بالاتر و اطمینان از بازدهی بالاتر بودند.

بورکوف همچنین در مورد بررسی گزینه های پرداخت رمزنگاری برای خدمات خود در آینده نزدیک اشاره کرد. او نوشت:

ما در حال حاضر در حال بررسی راه‌هایی برای شروع پذیرش رمزارز به‌عنوان پرداخت برای خدمات خود هستیم، و در آینده نه چندان دور، با رشد اکوسیستم ما و ادامه رشد روابط ما، حتی ممکن است نماد اعتماد لاین تری خود را ایجاد کنیم.

بورکوف ضمن تمجید از دستاوردها و نقاط عطف بازار کریپتو در سال 2021، برخی از ایرادات و موانعی را که باید بر آنها غلبه کند، ذکر کرد. او گفت که این فناوری باید از نظر انرژی کارآمدتر باشد و تمرکز باید بر ایجاد رابط های کاربر پسندتر باشد.

لاین تری از نظر اندازه شرکت بزرگی نیست، اما امسال در برخی از مهم‌ترین مشارکت‌ها و خریدهای رسانه‌ای شرکت داشته است.

 این شرکت نقش کلیدی در ادغام WarnerMedia با Discovery Inc ایفا کرد. گروه مشاوره مالی همچنین بخشی از خرید استودیو MGM توسط آمازون بود. لاین تری همچنین به Snap Inc در عرضه اولیه عمومی خود کمک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا