اخباراخبار اتریوماخبار صرافی

مدیر ارشد فناوری سوشی سواپ استعفا داد

مدیر ارشد فناوری سوشی سواپ، استعفای فوری خود را از این سمت اعلام کرد.

به گزارش سی رمز و به نقل از کوین تلگراف ، مدیر ارشد فناوری سوشی سواپ سیزدهمین صرافی غیرمتمرکز از نظر حجم معاملات، استعفای فوری خود را از این سمت اعلام کرد و در توضیح تصمیم خود این بیانیه را بیان کرد:

من برای سوشی بهترین ها را آرزو می کنم و از اینکه سوشی تا این حد در داخل و خارج در معرض خطر است، ناراحت هستم. من به‌عنوان مدیر ارشد فناوری به نفع جامعه سوشی، فورا استعفا می‌دهم. من از چیزهایی که با هم ساختیم بسیار لذت بردم و به این لحظه مثبت نگاه خواهم کرد.

پیش از این، دلونگ از ناتوانی SushiSwap در راه اندازی Optimism، یک راه حل مقیاس بندی لایه دو برای اتریوم (ETH) ابراز ناامیدی کرده بود. دلونگ همچنین ادعا کرد که پس از هک 3 میلیون دلاری توکن سوشی سواپ، از صرافی‌های متمرکز در مورد هویت هکرها پشتیبانی کمی دریافت کرده است و گفت که این «سخت‌ترین روز زندگی من تا کنون» بوده است.

اما به نظر می رسد که این تنها شکست های فنی پروژه نبود که در تصمیم دلنگ نقش داشت. در یک سری توئیت های بعدی پس از اعلام، دلونگ اسکرین شات هایی از آزار و اذیت ادعایی کاربران SushiSwap منتشر کرد که سپس به آن اشاره کرد: “این جامعه است که این کار را برای من انجام می دهد.”

دلونگ گفت: “من به شدت توصیه می کنم یک C-suite را از خارج از DAO(سازمان مستقل غیرمتمرکز) نصب کنید و ابزارهایی را برای مدیریت موثر یک تیم در اختیار آنها قرار دهید. مراقب هر گونه رهبر خودخوانده ای باشید که از تیم اصلی فعلی ایجاد می شود.”

جوزف دلونگ گفت: “من اکنون با همسر و فرزندانم به تعطیلات یک ماهه می روم و پروژه بعدی خود را می سازم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا