اخباراخبار NFT

غول مخابراتی کره جنوبی در فضای NFT عمیق تر می شود

یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مخابراتی کره جنوبی، +LGU ، ماه آینده دسته جدیدی ازتوکن‌های غیرقابل تعویض(NFT) را منتشر خواهد کرد.

طبق گفته‌های مانی تودی (Money Today)و چوسان ایلبو(Chosun Ilbo)، این شرکت که یکی از واحدهای شرکت ال‌جی است، مجموعه جدیدی را با شخصیت اختاپوس‌مانند Moono منتشر خواهد کرد.

به گزارش سی رمز و به نقل از اینوستینگ ، این مجموعه از موفقیت مجموعه اولیه این شرکت الهام گرفته شده است، که تنها در 2 ثانیه پس از انتشار در اوپن سی (OpenSea)، از طریق بلاک چین Klaytn که در ماه می توسط کاکائو (Kakao) تأسیس شد، فروخته شد.

 اولین نسخه مجموعه ای از شخصیت های Moono بود که برای لذت بردن از هر روز هفته به تصویر کشیده شد که شاهد توزیع 200 توکن بود.

این شرکت اظهار داشت که مجموعه آینده بسیار بزرگتر از اولین خواهد بود. 1000 NFT صادر خواهد شد. این مجموعه شامل کارکنان دفتر Moono و “احساسات در حال تغییر” آنها در طول هفته کاری خواهد بود.

این شرکت اضافه کرد که تمام توکن های کلای (KLAY) که از فروش دریافت کرده است به امور خیریه اهدا خواهد کرد. این شرکت 100 NFT جدید را برای “اهداف بازاریابی” حفظ خواهد کرد، و 900 NFT جدید باقی مانده را طی دو فروش که در 5 سپتامبر برگزار می شود، به فروش می رساند.

 اولین دوره فروش از ساعت 7 بعد از ظهر تا 21:00 انجام خواهد شد، که در آن 300 NFT فروخته خواهد شد و 600 قطعه نهایی از ساعت 10 شب تا نیمه شب فروخته خواهد شد.

این شرکت همچنین اضافه کرد که خریداران پنج توکن می‌توانند بلیط پارک لگولند را درخواست کنند. همچنین هرکسی که مجموعه‌ای را تکمیل کند واجد شرایط درخواست یک اسباب‌بازی Moono است.

این شرکت در ماه‌های آینده فعالیت‌های مرتبط با NFT خود را گسترش خواهد داد و اعلام کرد که به زودی جزئیات همکاری با مغز متفکران مجموعه‌های محبوب NFT بلاکچین Kalytn، Shy Ghost Squad و Animal Punks را فاش خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا