اخباراخبار NFT

غول مخابراتی بریتانیایی اولین پیامک جهان را به عنوان NFT برای خیریه به حراج گذاشت

وودافون اولین پیامک تاریخی 15 کاراکتریMerry Christmas” ” را برای کمک به پناهندگان آواره در سراسر جهان به عنوان NFT برای خیریه به حراج گذاشت.

به گزارش سی رمز و به نقل از کوین تلگراف ، وودافون قصد دارد اولین سرویس پیام کوتاه (SMS) را در قالب یک توکن غیرقابل تعویض (NFT) در 21 دسامبر به حراج بگذارد.

 شبکه وودافون در 3 دسامبر 1992، توسط ریچارد جارویس، کارمند آن زمان، دریافت شد.

این پیامک تاریخی 15 کاراکتری به عنوان یک NFT در یک حراج یکباره توسط خانه حراج Aguttes در فرانسه به حراج گذاشته خواهد شد.

وودافون قصد دارد با به حراج گذاشتن اولین پیامک جهان در قالب NFT، درآمد را به آژانس پناهندگان سازمان ملل برای کمک به آوارگان اجباری هدایت کند.

ای فروش در تاریخ 21 دسامبر از طریق یک حراج آنلاین انجام می‌شود که در آن شرکت‌کنندگان می‌توانند با استفاده از اتریوم (ETH)  پیشنهاد دهند. بالاترین قیمت پیشنهادی مالکیت انحصاری پروتکل ارتباطی را خواهد داشت که برای ارسال اولین پیامک در جهان استفاده شد.

با افزودن بر شکوه پیامک، 9 سال طول کشید تا سایر شبکه ها توانایی Vodafone برای ارسال و دریافت پیامک را داشته باشند. این حرکت برای ضرب اولین پیامک جهان نمونه دیگری از توانایی NFT در رمزگذاری و حفظ دیجیتال تاریخ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا