اخباراخبار دیفای

طرح جدید کمیسیون بورس و اوراق بهادارایالات متحده تهدیدی برای دیفای است

هیستر پیرس، کمیسر کمیسیون بورس و اوراق بهادار می‌گوید که زبان مبهم در پیشنهاد جدید آژانس که هدف آن مدرن‌سازی تعریف بورس است، می‌تواند تهدیدی برای تامین مالی غیرمتمرکز باشد.

به گزارش سی رمز و به نقل از یوتودی ،در بیانیه‌ای که در 26 ژانویه منتشر شد، گری گنسلر، رییس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، ادعا کرد که به‌روزرسانی قوانین به منظور همگام شدن با سیستم‌های «الکترونیکی فزاینده» که اوراق بهادار دولتی را معامله می‌کنند، مهم است و وی در این خصوص گفت:

“در طول دهه‌ها از زمانی که کنگره تعریف مبادله را ارائه کرد، تغییرات زیادی در پلتفرم‌ها به وجود آمده است . به ویژه اینکه آنها به طور فزاینده‌ای الکترونیکی می‌شوند”.

در حالی که این پیشنهاد به ارزهای دیجیتال اشاره ای نمی کند، پیرس هشدار می دهد که می تواند برای گسترش نظارت بر پلتفرم های معاملاتی کریپتو استفاده شود. وی در این خصوص گفت:

“این پیشنهاد می‌تواند به انواع بیشتری از مکانیسم‌های معاملاتی، از جمله پروتکل‌های بالقوه دیفای برسد.”

گنسلر بارها اعلام کرده است که پروتکل‌های دیفای متمرکز هستند و از کارآفرینان این پلتفرم‌ها می‌خواهد که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت نام کنند. او همچنین معتقد است که اکثریت قریب به اتفاق ارزهای دیجیتال، اوراق بهادار ثبت نشده هستند.

پیرس، که اکنون یک جمهوری‌خواه تنها در آژانس پس از کناره‌گیری اخیر الاد رویزمن است، سال‌ها حامی سرسخت ارزهای دیجیتال بوده و از نبود وضوح نظارتی در ایالات متحده ابراز تاسف می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا