اخباراخبار استخراج

شرایط بد آب و هوایی در تگزاس ماینرهای کریپتو را مجبور به توقف می کند

شرایط آب و هوایی شدیدی برای تگزاس  پیش بینی شده که انتظار می رود در این هفته به این ایالت برسد به همین خاطر ماینرهای بیت کوین در تگزاس چند روزی است که ابزارهای خود را غیرفعال کرده اند.

به گزارش سی رمز و به نقل از کریپتو اسلیت،یکی از بزرگترین ماینرهای رمزنگاری در تگزاس،بنام ریوت بلاکچین (Riot Blockchain)، فاش کرده است که مرکز داده آن در Rockdale برای کمک به حفظ انرژی ایالت خاموش شده است.

یکی از سخنگویان این شرکت،تریستین پایفر Trystine Payfer، گفت که حدود 99 درصد از انرژی مورد استفاده توسط مرکز داده خاموش شده است.

گذشته از این، اطلاعات موجود نشان می‌دهد که شورای بلاک چین تگزاس، نامه‌ای به فرماندار گرگ ابوت نوشت و او را از قصد خود برای حذف عملیات در زمستان برای حمایت از تلاش‌های شورای قابلیت اطمینان الکتریکی در تگزاس(ERCOT)، مطلع کرد زیرا انتظار می رود تقاضای برق افزایش یابد.او گفت:

“ما در حال انجام اقدامات پیشگیرانه برای تعطیل کردن عملیات، تخلیه بار و ایجاد ظرفیت اضافی در پاسخ به نیازهای ERCOT در صورت لزوم هستیم.”

اطلاعات موجود در وب سایت ERCOT نشان می دهد که مصرف انرژی دولتی در حال حاضر 35016 مگاوات MW)) است. با این حال، بر اساس محاسبه ERCOT، تقاضای انرژی ممکن است در 24 ساعت آینده افزایش یابد.

بنابراین، توقف فعالیت معدنچیان به دولت و سازمان‌های آن کمک می‌کند تا به هر گونه تقاضای اضطراری برای استفاده از انرژی پاسخ دهند.

تگزاس سابقه طولانی در شرایط شدید زمستانی دارد، زمانی که اکثر خانه‌های این ایالت برای گرما به انرژی نیاز دارند. همین سال گذشته، این ایالت به دلیل افزایش تقاضای برق با یخ زدگی ژنراتورهای آب و هوا و اختلال در جریان برق، برای چند روز دچار قطعی برق شد.

همچنین تگزاس به دلیل برق ارزان خود به مکان انتخابی برای بسیاری از شرکت های استخراج ارز دیجیتال تبدیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا