اخباراخبار آلت کوین ها

سولانا، ترا و پولکادات سریعتر از اتریوم رشد می کنند

اتریوم همچنان بزرگترین اکوسیستم توسعه دهندگان را درweb3  دارد. اما شبکه های دیگر در حال رشد هستند.

به گزارش سی رمز و به نقل از دی کریپت ، هیچ چیز مانند رونق بازار وجود ندارد که بتواند مردم را وارد این جریان کند. پس از رکورد 2021 برای قیمت ارزهای دیجیتال، توسعه دهندگان بیشتری از هر زمان دیگری در سال گذشته به پروژه های Web3 پیوستند.

طبق گزارش جدیدی در مراحل اولیه از شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Electric Capital ، چندین اکوسیستم پروتکلی در حال پیشی گرفتن از بزرگترین اکوسیستم توسعه دهنده موجود در آنجا، یعنی اتریوم هستند.

در این گزارش آمده است: Polkadot، Solana، NEAR، [Binance Smart Chain]، Avalanche و Terra رشد اولیه اکوسیستم سریع‌تری نسبت به اتریوم دارند.

معیارهایی که برای رسیدن به این نتیجه استفاده می کند، در طول روز از اولین “تعهد” یا تغییر در کد و تعداد کل توسعه دهندگان از زمان راه اندازی است. هنگامی که در یک مرحله مشابه در برابر اتریوم اندازه گیری شد، آن شش اکوسیستم لایه-1 توسعه دهندگان فعال تری دارند.

Solana، Avalanche، BSC و Terra همگی در سال گذشته به‌عنوان قطب‌های جدیدی برای فعالیت‌های مالی غیرمتمرکزDeFi)) ظهور کرده‌اند و شبکه‌های آنها برنامه‌های کاربردی برای وام‌دهی همتا به همتا، swaps و سایر معاملات را در خود جای داده‌اند. قیمت توکن آنها بر این اساس در نمودارها صعود کرده است.

NEAR همچنین عناصر DeFi را ادغام می کند و باعث می شود که کوین اصلی خود در این هفته به رکورد بالایی برسد. و پس از چندین سال کار، Polkadot “پاراچین” را در پایان دسامبر راه اندازی کرد، که اساسا بلاک چین های کوچکتر را وارد شبکه خود کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا