اخباراخبار دیفای

سرمایه گذاری 139 میلیون دلاری ترا در پروژه های دیفای

پروتکل بلاک چین چندبخشی Terra (LUNA) پیشنهادی را برای استقرار 139 میلیون دلار در پنج پروژه مختلف DeFi در سراسر اتریوم، سولانا و Polygon برای افزایش کاربرد استیبل کوین UST اعلام کرده است.

به گزارش سی رمز و به نقل از کریپتو پوتیتو ،این پیشنهاد باید توسط جامعه Terra از طریق رای گیری از شرکت کنندگان پذیرفته شود که تاریخ آن هنوز مشخص نشده است.

طبق این پیشنهاد، ترا چند پروژه را شناسایی کرده است که قصد دارد تا 50 میلیون دلار بر روی آنها سرمایه گذاری کند. از طریق این اقدام، ترا اعلام کرد که می‌خواهد موارد استفاده از استیبل کوین UST را در شبکه اتریوم افزایش دهد.

این مقاصد با نظرات قبلی دو کوون بنیانگذار Terra همخوانی دارد، جایی که او خاطرنشان کرد که می‌خواهد UST را به عنوان یک رمزارز غالب در فضای کریپتو ببیند.

از جمله پروژه های جدید دیفای  که ترا قصد دارد درآن سرمایه گذاری کند، می توان به Tokemak، که در زمینه ارائه دهنده نقدینگی دیفای و بازارسازی خودکارفعالیت میکند، اشاره کرد.

همچنین این پروژه قصد دارد در پروژه های Rari Fuse، OlympusDAO، InvictusDAO که به ترتیب در شبکه های اتریوم، پالیگان و سولانا فعال هستند سرمایه گذاری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا