اخباراخبار آلت کوین هااخبار صرافی

بزرگترین شرکت سرمایه گذاری ارزدیجیتال به تازگی 25 توکن را به لیست خود اضافه کرده است

موسسه گری اسکیل یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری ارزدیجیتال است که سرمایه  43.6 میلیاردی در بیت کوین و آلت کوین های مختلف دارد .

به گزارش سی رمز و به نقل از کوین دسک، این شرکت به تازگی 25 دارایی دیجیتال جدید از جمله چند توکن مربوط به پروژه دیفای و متاورس را به فهرست فرصت های سرمایه گذاری خود اضافه کرده است.

موارد اضافه‌شده‌ به فهرست «دارایی‌های تحت بررسی» خود شامل ارزهای رمزنگاری شده برای پروژه‌های الگورند (ALGO) و کانوِکس (CVX) و استارت‌آپ‌های متاورسی  The Sandbox (SAND)، اکسی اینفینیتی (AXS) وییلد گیلد گیمز (YGG) است. Grayscale این فهرست و همچنین دارایی‌هایی را که قبلاً در اختیار دارد به‌روزرسانی می‌کند.

گری اسکیل مستقر در نیویورک متعلق به Digital Currency Group، شرکت مادر کوین دسک است.

در این پست، شرکت گفت که افزوده‌ها را به‌عنوان «نامزدهای احتمالی برای گنجاندن در یک محصول سرمایه‌گذاری آینده» در نظر می‌گیرد، اما همچنین خاطرنشان کرد که «هر دارایی مورد بررسی به یکی از محصولات سرمایه‌گذاری ما تبدیل نمی‌شود» و گری اسکیل ممکن است دارایی‌ها را در نظر بگیرد که  در حال حاضر در لیست نیست.

در اوایل این ماه، Grayscale اعلام کرد که امپ (AMP) را به لیستی از 23 دارایی دیجیتال دیگر، از جمله بیت کوین، اتر و کاردانو که در مجموعه خود دارد، اضافه کرده است.امپ AMP توکن بومی بلاکچین فلکسا Flexa است، یک شبکه پرداخت که امکان پرداخت های رمزنگاری شده در فروشگاه های فیزیکی و آنلاین را فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا