اخباراخبار صرافی

برنامه جدید بایننس به کمک مجریان قانون می آید!

برنامه جهانی آموزش مجری قانون به مقامات کمک می کند تا مجرمان سایبری را شناسایی و محاکمه کنند.

به گزارش سی رمز و به نقل از کریپتو اسلیت، بایننس در 27 سپتامبر از برنامه جدید آموزش مجری قانون جهانی خود رونمایی کرد.این برنامه به مجریان قانون کمک می کند تا جرایم مالی سایبری را شناسایی کرده و به تعقیب عوامل مخرب کمک کند.

این برنامه اولین تلاش هماهنگ جهانی این صنعت است. بر اساس این اعلامیه، تیم تحقیقاتی بایننس در طول سال به طور تصاعدی رشد کرده است و آماده است تا تخصص خود را به اشتراک بگذارد.

افرادی از تیم تحقیقاتی بایننس با تمرینات جهانی در این موضوع، برنامه را هدایت خواهند کرد. این افراد شامل کارشناسان امنیتی، ماموران اجرای قانون سابق، تحلیلگران و عواملی هستند که به سرنگونی سازمان‌های مجرم سایبری جهانی مانند Hydra کمک کردند.

در این اطلاعیه همچنین به یک برنامه آموزشی استاندارد یک روزه اشاره شده است که شامل کارگاه های حضوری برای توضیح مبانی رمزنگاری و بلاک چین با تاکید ویژه بر محیط نظارتی که در آن فعالیت می کنند، می باشد.

در این اطلاعیه آمده است که تیم تحقیقاتی بایننس طی سال گذشته میزبان و در بیش از 30 کارگاه آموزشی مبارزه با جرایم سایبری و مالی شرکت کرده است.

 این تیم همچنین با مقامات مجری قانون از کشورهای متعدد از جمله بریتانیا، فرانسه، آلمان، کانادا، کره جنوبی و فیلیپین تماس گرفت.

تیگران گمباریان، رئیس جهانی اطلاعات و تحقیقات بایننس، گفت:

“از آنجایی که بیشتر تنظیم‌کننده‌ها، آژانس‌های مجری قانون عمومی و سهامداران بخش خصوصی از نزدیک به ارزهای دیجیتال نگاه می‌کنند، ما شاهد افزایش تقاضا برای آموزش برای کمک به آموزش و مبارزه با جرایم رمزنگاری هستیم. برای پاسخگویی به این تقاضا، تیم خود را تقویت کرده‌ایم تا آموزش‌های بیشتری را انجام دهد و دست به دست هم با تنظیم‌کننده‌ها در سراسر جهان کار کند.”

این تیم قبلاً به یونی سواپ و کِرو  DNS زمانی که به ترتیب در ماه های جولای و آگوست توسط مجرمان سایبری مورد سوء استفاده قرار گرفتند، کمک کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا