اخباراخبار NFT

بایننس برای باشگاه فوتبال اس اس لاتزیو بلیط هایNFT عرضه میکند

بایننس با باشگاه فوتبال اس اس لاتزیو (S.S.Lazio)  برای عرضه بلیط NFT در استادیوم المپیکو (Olimpico )همکاری کرد.

به گزارش سی رمز و به نقل از کوین تلگراف ، در ماه مه 2022، یوفا هزاران بلیط جعلی را عامل هرج و مرج رخ داده در فینال لیگ قهرمانان در پاریس دانست. این رویداد مشکل سیستم های سنتی فروش بلیط را برجسته کرد و نظرات کارشناسان Web3 را در مورد اینکه چگونه بلیط مبتنی بر بلاک چین می تواند راه حلی ارائه دهد، برانگیخت.

پس از مشکلات به وجود آمده از این جریان صرافی رمزارز بایننس راه حل آزمایشی خود را ارائه داد.

بایننس با باشگاه فوتبال اس اس لاتزیو (S.S.Lazio)  برای فروش بلیط بصورت توکن غیرقابل تعویض (NFT) در فصل 2022 تا 2023 همکاری کرده است .

 بایننس در اطلاعیه ارسال شده به کوین تلگراف  تاکید کرد که بلیط های NFT مشکل بلیط های جعلی را حل می کند و از بی نظمی در رویدادهای ورزشی جلوگیری می کند. بایننس به غیر از دسترسی به رویدادها،خدمات دیگری مانند تخفیف فروشگاه ها و مسابقات، هدایای نمادین و سایر تجربیات با لاتزیو  را با استفاده از NFT  ارائه می دهد.

با این همکاری، بلیت های NFT برای همه بازی های خانگی لاتزیو در دسترس خواهد بود. مارکو کانیجیانی، یکی از مدیران لاتزیو ، گفت که دارندگان بلیط فعلی می توانند بلیط های NFT خود را به صورت رایگان دریافت کنند و از آنها برای ورود به ورزشگاه المپیکو استفاده کنند و از مزایای بلیط های دیجیتال استفاده کنند.

 

همچنین زئو، مدیر بایننس گفت که راه اندازی بلیط NFT روشی متفاوت برای استفاده از NFT ها را به نمایش می گذارد و یک مورد استفاده قابل توجه از فناوری Web3 را برجسته می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا