اخباراخبار آلت کوین هااخبار استخراجاخبار جهان

استخراج ارزهای دیجیتال به نفع صنعت انرژی تگزاس است!

مقامات تگزاس بر این باورند که ماینرها می توانند در برنامه های پاسخگویی به تقاضا شرکت کنند این برنامه ها شامل خاموشی دادان در زمان اوج تقاضا است.

به گزارش سی رمز و به نقل از کوین تلگراف، ایالات متحده توانست شکاف گسترده در استخراج بیت کوین را که چین تا پایان ژوئن 2021 باز گذاشته بود، پر کند.

خبرنامه ای که از دفتر کنترل تگزاس بدست آمده است به تصور غلط کلی در مورد مصرف انرژی بیت‌کوین اشاره میکند و تاکید کرده است که بر خلاف تاسیسات تولیدی یا کارخانه‌های شیمیایی صنعتی، که می‌توان انتظار داشت برای دهه‌ها وجود داشته باشند ، تأسیسات استخراج ارزهای دیجیتال تقاضای برق زیادی را در شبکه ایجاد نمی‌کنند.

با ورود ماینرهای ارز دیجیتال بیشتر به تگزاس، نگرانی ها در مورد تقاضای برق همچنان وجود دارد زیرا افزایش ناگهانی تقاضا فاکتور تهدید کننده ای برای برقراری تعادل بین عرضه و تقاضا میباشد.

در حالی که سایر صنایع تشنه قدرت اغلب در میان نوسانات بازار به تولید خود ادامه می دهند، یکی از نگرانی هایی که در خبرنامه توسط جاشوا رودز، همکار تحقیقاتی مستقر در تگزاس مطرح شد، این بود:

“تفاوت در این است که معادن بیت کوین (امکانات استخراج) می توانند خیلی سریع وارد شوند و بسته به قیمت بیت کوین ممکن است خیلی سریع از بین بروند.”

با توجه به موقعیت منحصر به فرد بازار استخراج ارزهای دیجیتال، مقامات تگزاس بر این باورند که ماینرها می توانند در برنامه های پاسخگویی به تقاضا شرکت کنند – که شامل خاموش کردن دستگاه های ماینینگ در زمان اوج تقاضا است. این فرآیند به طور گسترده توسط صنایع انرژی بر مانند کارخانه های پتروشیمی پذیرفته شده است.

علاوه بر این، این مطالعه پیش‌بینی می‌کرد که افزایش عملیات معدنی می‌تواند زیرساخت‌های انرژی اضافی را به ویژه در مناطق دورافتاده غرب تگزاس تحریک کند.

بازار نزولی طولانی مدت درآمد ماینینگ را در ژوئن 2022 به پایین ترین حد خود رساند. با این حال، داده ها نشان داد که درآمد استخراج بیت کوین تقریباً 69 درصد در یک ماه افزایش یافت.

علاوه بر این، افت قیمت‌ تجهیزات ماینینگ (GPU) اکنون به استخراج‌کنندگان بیت‌کوین اجازه می‌دهد تا تجهیزات استخراج خود را ارتقا و گسترش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا