اخباراخبار NFT

آدیداس اولین مجموعه NFT خود را راه اندازی می کند

این برند پوشاک ورزشی اخیراً با سه عضو برجسته فضای NFT ،از جمله باشگاه Bored Ape” Yacht” GMoney  و PUNKS Comics برای پیشبرد بلند پروازی های متاورس همکاری کرده است.

به گزارش سی رمز و به نقل از کوین تلگراف، آدیداس اورجینال از راه اندازی آتی مجموعه توکن غیرقابل تعویض (NFT) خود با عنوان Into the Metaverse خبر داد.

اگرچه جزئیات در مورد عرضه در حال حاضر پراکنده است، اما مشخص شده است که دارایی دیجیتال به عنوان یک توکن قابل دسترسی ، دسترسی انحصاری دارندگان به کالاهای آینده، محصولات فیزیکی و دیجیتالی و خدمات عمل خواهد کرد.

فروش مجموعه از طریق وب سایت رسمی شرکت در 17 دسامبر با قیمت 0.2 ETH، معادل تقریباً 810 دلار در زمان نگارش آغاز خواهد شد.

کوین تلگراف با اینفلوئنسر NFT GMoney صحبت کرد تا در مورد انتظارات او برای ظهور آدیداس در بازار NFT صحبت کند:

آنها در مورد ورود خود به فضا بسیار متفکر و عمدی بوده اند. من فکر می‌کنم که آنها با همکاری یکدیگر به توانمندسازی جوامع و سازندگان کمک خواهند کرد.»

  در 2 دسامبر، آدیداس اورجینال با همکاری با Bored Ape Yacht Club، GMoney و PUNKS Comic، ورود خود به متاورس را اعلام کرد و بیان کرد که جهان های دیجیتالی که متاورس را تشکیل می دهند، مکانی خواهد بود که «هر کسی می تواند اصلی ترین ایده های خود را بیان کند واصلی ترین خود باشد.

علاوه بر این، فاش شد که آدیداس Ape #8774 – میمونی با موهای آبی و عینکی قلبی با کلاه ماهیگیر و حلقه طلایی – را در 17 سپتامبر به قیمت 46ETH خریداری کرد که در آن زمان کمی بیش از 150000 دلار بود.

پس از اعلام این خبر، میمون با یک لباس ورزشی آدیداس با آرم سه شریک مربوطه و همچنین لوگوی آدیداس درکنار آنها به نمایش گذاشته شد.

طی چند ماه گذشته، تعدادی از شرکت‌ها، افراد مشهور و تأثیرگذاران فرهنگی، قصد خود را برای توسعه یا مشارکت در فضای NFT و metaverse با آشکار شدن فرصت‌های Web 3.0 اعلام کرده‌اند.

روز سه‌شنبه، برند پوشاک ورزشی و رقیب مستقیم نایک، با خرید برند کتانی مجازی RTKFT، از حضور خود در فضای متاورس رونمایی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا